קורס אינוורטר וסודותיו

אינטק הכשרות

קורס סודות האינוורטר

בכל המזגנים כיום משולבים כרטיסי פיקוד ובקרה אלקטרוניים, שדורשים ידע ספציפי על מנת לתקנם.
המשתתפים בקורס ילמדו לקרוא סכמות אלקטרוניות, לאתר תקלות בכרטיסים, מתמרים, רכיבים אלקטרונים ולזהות בוודאות אחר החלק התקול. ידע זה יאפשר לך להיות מקצועי לחסוך זמן עבודה וימנע ממך קריאות חוזרות, בעולם בו הטכנולוגיה מתקדמת אתה חייב להיות מעודכן ורלוונטי.

אודות קורס אינוורטר וסודותיו

בעולם מיזוג האוויר המתפתח, בו אנו מחוייבים לקידמה טכנולוגית ולשמירה
על כדור הארץ, מערכות מיזוג האוויר משתדרגות כל הזמן. מערכות המיזוג כבר אינם יחידות 'טיפשות', אלא מערכות מתקדמות שבה נעשה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ובחלקן עד כדי התממשקות לרשת האינטרנט והפיכתן ליחידות IOT (האינטרנט של הדברים) וכמובן שימוש במדחסים עם תפוקה משתנה ,בקרים מתקדמים ומתמרים לניטור.

קורס אינוורטר וסודותיו פותח במיוחד בשבילך, המתקין או טכנאי השירות שרוצה להתקדם, לתת שירות בבית הלקוח, לחסוך זמן וכסף ולהישאר רלוונטי.

בקורס תלמד את הדרך לבדיקה נכונה של המערכת האלקטרונית, התקשורת וזיהוי התקלות האופייניות והחלטה לתיקון בבית הלקוח או שליחת הכרטיס למעבדה. בנוסף, תלמד גם על מדחסי האינוורטר,שסתומים, מתמרים, מעגלי הגז והטמפרטורה ועוד.

צור קשר

להכשיר ולהקנות ידע עיוני ומעשי, לספק כלים, מיומנויות ולמקצע את העוסקים בענף מיזוג האוויר והקירור לעבודה בטוחה ומקצועית, במזגני אינוורטר.

22 לינואר

מהרו להרשם מספר המקומות מוגבל!

תתקיים בחינה פנימית בסוף הקורס.
מרצים מובילים בתחום

תעודה של מכללת 'אינטק' – השתלמות בשירות במזגני אינוורטר

מכללת אינטק הכשרות פתח תקווה רח׳ מבצע קדש 17.

  • מכללה אינטק הינה המכללה המאובזרת בציוד החדשני והעדכני ביותר בענף מיזוג האוויר והקירור, הכוללת מערכות vrv /vrf אינוורטרים, צ'ילרים, 4pipe ,חדרי הקפאה וקירור, s ,fancoil בקרות מבנה, מערכת מולטימדיה אינטראקטיבית ו… אווירה ביתית וייחודית.
  • מספר המקומות מוגבל , תפוס את מקומך עוד היום!!!
  • בנספח, תוכנית הקורס. התוכנית עלולה להשתנות בהתאם לאילוצי המכללה!
  • בעלי 10 שנות לימוד.
  • ותק של 3 שנים במקצוע המיזוג.
  • ועדת קבלה.

צור קשר

למידע ועלויות השאירו פרטים או חייגו עכשיו 072-2463233

דילוג לתוכן