קורס קררים

רקע הקורס

בקורס זה תלמד ותוסמך לטפל בקררים החדשים ומחזורם. עם כניסת החוק לתוקף, בעל מקצוע שלא יאחז ברישיון, לא יוכל לעסוק בתחום מתקני הקירור ומיזוג האוויר.

מטרת הקורס

להכשיר ולהקנות ידע עיוני ומעשי, לספק כלים ומיומנויות וללמוד לעבוד בצורה בטוחה ומקצועית. בקורס תלמד על כל הקררים החדשים בהתאם להנחיות משרד העבודה ובסיומו תקבל רישוי בפנקס העוסקים בתחום והכרה ביטוחית להשתלמות בקררים דליקים. בקורס תלמד את הוראות הבטיחות לאחסון, שימוש, הסבה ומחזור קררים והתאמה למערכות קירור ומיזוג בארץ ובעולם.

למי מיועד הקורס

לעוסקים בענף בעלי תעודה ממשלתית של קירור ומיזוג אוויר ממשלתית

צור קשר
מעוניין בקורס זה? השאר פרטים ונציג מטעמינו יחזור אליך בהקדם

נושאים עיקריים בקורס

  • סוגי קררים: R32 ,R600a,R290,R1234yf ,R744
  • חישוב מתקן קירור עם קררים דליקים עפ"י התקן
  • חישוב מבנה במיזוג אוויר עם R32 עפ"י התקן
  • עבודה מעשית, ואקום ומחזור בציוד ייעודי ב-R32

מתכונת הלימודים

42 שעות לימוד

תעודה

בסיום הקורס ולאחר עמידה בדרישות הקורס, תקבל תעודת הסמכה ממשלתית "קררים חדשים ומחזורם" (עדכון טכנולוגי).

תנאי קבלה

  • בעלי תעודת גמר בקירור ומיזוג אוויר של האגף להכשרה ולפיתוח כח אדם ו/או בפיקוחו או תעודה שוות ערך לשיקול ועדת הקבלה. (תעודה עם חותמת ממשלתית בלבד!)
  • מעבר ועדת קבלה

בחינות:

  • תתקיים בחינה חיצוניות במשרד העבודה בסיום הקורס.

מכללה אינטק הינה המכללה המאובזרת בציוד החדשני והעדכני ביותר בענף מיזוג האוויר והקירור, הכוללת מערכות vrv /vrf אינוורטרים, צ'ילרים, 4pipe חדרי הקפאה וקירור, w.s ,fancoil בקרות מבנה ומערכת מולטימדיה אינטראקטיבית להעברת השיעורים.

מכללת אינטק נוסדה במטרה לתת מענה לצורך הולך וגובר בלימודי תעודה מקצועית, בלימודים איכותיים וממוקדי מטרה, בתחומי לימוד המאפשרים להשתלב בהצלחה בענף הבנייה, מיזוג אוויר והאלקטרומכניקה בישראל, מתוך ראיה מפוקחת הרואה את המגמות המשתנות במשק הישראלי. כמכללה המובילה בתחומה, אנו מקדמים ומפתחים את הידע המקצועי של תלמידנו ומעניקים להם ארגז כלים התורמים לקידומם האישי והמקצועי, ונותנים מענה לצרכי המעסיקים בענף. מכללת אינטק מוכרת ומאושרת על ידי משרד העבודה.

תוכן עניינים

צור קשר
מעוניין בקורס זה? השאר פרטים ונציג מטעמינו יחזור אליך בהקדם

צור קשר

מעוניין בקורס זה? השאר פרטים ונציג מטעמינו יחזור אליך בהקדם
דילוג לתוכן