אודות

אינטק - המכללה למקצועות מיזוג האוויר והאלקטרומכניקה

מכללת אינטק נוסדה במטרה לתת מענה לצורך הולך וגובר בלימודי תעודה מקצועית, בלימודים איכותיים וממוקדי מטרה, בתחומי לימוד המאפשרים להשתלב בהצלחה בענף הבנייה, מיזוג אוויר והאלקטרומכניקה בישראל, מתוך ראיה מפוקחת הרואה את המגמות המשתנות במשק הישראלי. כמכללה המובילה בתחומה, אנו מקדמים ומפתחים את הידע המקצועי של תלמידנו ומעניקים להם ארגז כלים התורמים לקידומם האישי והמקצועי, ונותנים מענה לצרכי המעסיקים בענף. מכללת אינטק מוכרת ומאושרת על ידי משרד העבודה

מכללת אינטק משקיעה את מירב המשאבים והמאמצים בפיתוח קורסים, השתלמויות והכשרות מקצועיות, שמעניקות ידע ומידע למעוניינים להעמיק את הידע והכישורים המקצועיים בתחומי האנרגיה, הבטיחות והבניה. מערכת הלימודים במכללה פועלת בהתאמה לתוכניות הלימוד שאושרו על – ידי משרד העבודה, משרד האנרגיה ומשרד הגנת הסביבה או לחילופין לפי דרישות סקטוריאליות של הענפים השונים.

המכללה מיועדת לבעלי מקצוע, שמבקשים להתעדכן בהתפתחויות הטכנולוגיות שבתחום התמחותם, ועבור אלו שמבקשים לשדרג את רמת הסיווג המקצועי שלהם.
תכניות הלימוד נבנו בהתאמה מלאה לצרכי המשק, דרישות הלקוחות והצרכים השונים שלהם, כל זאת לצד קיום שיתופי פעולה עם מוסדות וגורמים מובילים בענפי הבניה השונים, המאפשרים ביצוע הכשרות עובדים שאינן כלולות במסגרת הקורסים שבתכנית הבסיס.

בוא עכשיו להוביל את המחר!

הצטרף עוד היום לאחד ממסלולי ההכשרה של מכללת אינטק ותתחיל להוביל.

צור קשר

חייג עכשיו 072-2463233

דילוג לתוכן